Учні ліцею взяли участь у XX Міжнародному майстер-класі з фізики елементарних частинок на базі ННІ "Фізико-технічний факультет"у ХНУ імені В.Н.Каразіна

4 бер. 2024
01 березня 2024 року на базі ННІ "Фізико-технічний факультет"у ХНУ імені В.Н.Каразіна пройшов XX Міжнародний майстер-клас з фізики елементарних частинок. Наші учні разом з учителем фізики Зайцевою С.М. взяли участь у реєстрації елементарних частинок під час роботи з симуляцією одного із детекторів CMS Великого адронного колайдера. Вони самостійно виконували вимірювання реальних даних експериментів з фізики елементарних частинок і наприкінці майстер-класу приєдналися до відеоконференції для обговорення та об'єднання результатів обробки данних учнів із Національного інституту ядерної фізики (Катання,Італія), Університетом Гельсінкі (Фінляндія), IGFAE (Сантьяго де Компостела,Іспанія) та модераторами з CERN (Швейцарія).

01 березня 2024 року на базі ННІ "Фізико-технічний факультет"у ХНУ імені В.Н.Каразіна пройшов XX Міжнародний  майстер-клас з фізики елементарних частинок. Наші учні разом  з учителем фізики Зайцевою С.М. взяли участь у реєстрації елементарних частинок під час роботи з симуляцією одного із детекторів CMS Великого адронного колайдера.