Онлайн-тренінг за темою "Особливості роботи з дітьми у воєнний час"

7 бер. 2024
06 березня 2024 року відбувся онлайн-тренінг за темою "Особливості роботи з дітьми у воєнний час", в якому взяли участь практичні психологи ЗДО та ЗЗСО Київського району, який провела Спікер Наталія Ушакова, дитячий, сімейний психолог, методист курсу «Арт-терапія в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» в Міжнародній компанії «Основа", викладач психології Харківського обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. Учасники ознайомилися із наслідками впливу травматичних подій на психічне здоров'я дитини, з'ясували чим відрізняється стрес від травми, отримали рекомендації, які допоможуть впоратися із стресом та його наслідками, прийоми підтримки дітей під час воєнних подій.