Онлайн-зустріч учнів 1-х класу ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

11 бер. 2024
11 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 1-х класу ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичні бесіди щодо правил безпеки дорожнього руху, видів переходів (підземний, надземний, пішохідний), світловідбиваючі стрічки тощо. Дітям було нагадано про правила при повітряній тривозі (правила "двох стін", укриття, бомбосховища тощо). Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

11 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 1-х класу ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичні бесіди щодо правил безпеки дорожнього руху, види переходів (підземний, надземний, пішохідний), світловідбиваючі стрічки тощо. Дітям було нагадано про правила при повітряній тривозі (правила "двох стін", укриття, бомбосховища тощо).
 Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.