Агітаційний захід у метрошколі від НАЦІОНАЛЬНОГО АЕРОКОСМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. М. Є. ЖУКОВСЬКОГО «ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»

26 бер. 2024
26 березня учні 10-11 класів відвідали агітаційний захід у метрошколі від Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Метою заходу було: популяризація аерокосмічної науки та освіти серед учнів 10−11 класів шкіл міста Харкова та Харківської області; залучення учнів до ознайомлення з можливостями навчання в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; створення позитивного іміджу університету серед школярів та їх батьків. Програма заходу включала такі аспекти: презентація «Шлях до авіації: можливості та перспективи»; демонстрація відеороликів про університет та факультети ХАІ; виставка моделей літаків, ракет та космічних апаратів, створених студентами та викладачами університету; інтерактивні експерименти та демонстрації з аерокосмічної тематики; конкурси та вікторини з призами для учнів; інформаційні стенди про умови вступу та навчання в Національному аерокосмічному університеті тощо. Співробітники Національного аерокосмічного університету підготували цікаву та пізнавальну програму, яка включала в себе експрес-лекції та міні-практичні заняття. Учасники мали можливість побачити сучасні технології, які використовуються в дослідженнях та розробках у галузі авіації та космонавтики; спостерігати за процесом створення та тестування нових моделей літаків, ракет та космічних апаратів. Зустрічі зі студентами-майбутніми фахівцями стали важливим джерелом мотивації та підтримки для старшокласників, які мріють про кар'єру в авіаційній чи космічній галузях.

26 березня учні 10-11 класів відвідали агітаційний захід у метрошколі від Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Метою заходу було: популяризація аерокосмічної науки та освіти серед учнів 10−11 класів шкіл міста Харкова та Харківської області; залучення учнів до ознайомлення з можливостями навчання в
Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;