Участь педагогів закладу освіти у вебсемінарі «Виховання особистості громадянина патріота – місія сучасного закладу освіти»

27 бер. 2024
27 березня 2024 року для заступника директора з виховної роботи, класних керівників відбувся вебсемінар «Виховання особистості громадянина патріота – місія сучасного закладу освіти» в межах методичного серфінгу «Ключові питання організації та здійснення виховного процесу в закладах загальної середньої освіти: на хвилях актуальності». Завданням серфінгу було: акцентувати увагу педагогів на ціннісних підходах у формуванні патріотизму та громадянських якостей здобувача освіти; ознайомити учасників із практичними аспектами формування національної ідентичності учнів/учениць; розширити знання педагогів щодо формування особистості громадянина-патріота, що діє на основі загальнодержавних і європейських цінностей; презентувати досвід роботи щодо можливостей гри «Сокіл» («Джура») у формуванні патріотичного досвіду дітей та молоді. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

27 березня 2024 року  для заступника директора з виховної роботи, класних керівників відбувся вебсемінар «Виховання особистості громадянина патріота – місія сучасного закладу освіти» в межах методичного серфінгу «Ключові питання організації та здійснення виховного процесу в