Участь у засіданні РМО учителів 1-х класів

9 квіт. 2024
09 квітня пройшло засідання РМО учителів 1-х класів. Соприкіна О.М., учитель 1-А класу закладу освіти взяла участь у засіданні. Учителі обговорили питання «Особливості національно-патріотичного виховання молодших школярів в умовах воєнного стану». Досвідом своєї роботи поділилась учитель початкових класів ХЛ № 100 Теренко О.А. Рибалка Т.В., учитель першого класу ХЛ № 107, розповіла, як здійснювати формувальне оцінювання в умовах змішаного навчання, надала практичні поради з цього дуже важливого питання. Про особливості розвитку читацьких компетентностей у початкових класах розповіла Борисенко Л.А., яка надала поради для вчителів початкових класів про формування в учнів читацьких компетентностей на уроках. Всі виступи були цікавими і корисними. Керівник РМО Волкова О.В. (учитель початкових класів ХЛ № 36) підвела підсумки роботи РМО.

09 квітня пройшло засідання РМО учителів 1-х класів. Учителі обговорили питання «Особливості національно-патріотичного виховання молодших школярів в умовах воєнного стану». Досвідом своєї роботи поділилась учитель початкових класів ХЛ № 100 Теренко О.А.

Як здійснювати формувальне оцінювання в умовах змішаного навчання розповіла Рибалка Т.В., учитель першого класу ХЛ № 107. Вона надала практичні поради з цього дуже важливого питання.

Про особливості розвитку читацьких компетентностей у початкових класах розповіла Борисенко Л.А. Вона надала поради для вчителів початкових класів про те, як формувати в учнів читацькі компетентності на уроках.

Всі презентації будуть розміщені на сайті Управління освіти у розділі РМО. Початкові класи.