День відкритих дверей НТУ "ХПІ"

11 квіт. 2024
10 квітня відбувся День відкритих дверей НТУ "ХПІ" для учнів 10-11 класів. Старшокласникам розповіли про міжнародні програми та освіту в Німеччині. На зустрічі були присутні представники команди Німецького освітнього центру, які поділилися цікавою, корисною та унікальною інформацією про наступне: - як вивчити німецьку мову від нульового рівня до В2; - як стати учасником унікальних освітніх програм та поїхати на навчання до Німеччини зі стипендією; - які є міжнародні програми академічної мобільності та програми подвійних дипломів. Було дуже пізавально та корисно!

- як вивчити німецьку мову від нульового рівня до В2;