Участь у засіданні РМО учителів 2-х класів

12 квіт. 2024
11 квітня пройшло засідання РМО учителів 2-х класів. Учителі 2-х класів закладу освіти взяли участь у засіданні. Своїм досвідом роботи за темою «Особливості національно-патріотичного виховання молодших школярів в умовах воєнного стану» поділилась Сухіна А.В., учитель початкових класів Харківського ліцею № 55. З цікавою та корисною доповіддю «Технологія аудіо синхронного навчання на онлайн уроках» виступила Лазарева А.І., учитель початкових класів Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області». Про роботу зі словниковими словами розповіла учитель початкових класів Харківського ліцею № 1 Декунова К.В. Вона розповіла про те, як зробити словникову роботу цікавою. Всі виступи були цікавими і корисними. Керівник РМО Агєєва С.С. (учитель початкових класів Харківського ліцею № 37) підвела підсумки роботи РМО. Всі презентації будуть розміщені на сайті Управління освіти у розділі РМО. Початкові класи.

11 квітня пройшло засідання РМО учителів 2-х класів. З цікавою та корисною доповіддю «Технологія аудіо синхронного навчання на онлайн уроках» виступила Лазарева А.І., учитель початкових класів Товариства з обмеженою відповідальністю «Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області».

Всі виступи були цікавими і корисними.

Керівник РМО Агєєва С.С.(учитель початкових класів Харківського ліцею № 37) підвела підсумки роботи РМО.