Учні ліцею взяли участь у науково-практичній конференції «Перші кроки в науку»

16 квіт. 2024
15 квітня 2024 року відбувся презентаційний етап (захист робіт) науково-практичної конференції для учнів 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти «Перші кроки в науку», який пройшов у дистанційному режимі. До участі в захисті робіт були запрошені всі учні, які представили свої роботи на розгляд журі для заочного оцінювання. Від ліцею участь у роботі секції з мистецтвознавства за напрямом «Музичне мистецтво» взяли Рисенко Ольга та Роміна Софія, учениці 7-Б класу. Дівчата представили цікаві дослідження за темами «Аналіз взаємного впливу суспільства та мистецтва» (Рисенко Ольга) та «Вплив української народної музики на сучасну молодь» (Роміна Софія), створені під керівництвом учителя музичного мистецтва Добриніної Олени Леонідівни. Чекаємо на результати!

15 квітня 2024 року відбувся  презентаційний етап (захист робіт) науково-практичної конференції для учнів 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти «Перші кроки в науку», який пройшов у дистанційному режимі.