День відкритих дверей "Вовчанського фахового коледжу ДБТУ".

15 квіт. 2024
13 квітня відбувся день відкритих дверей "Вовчанського фахового коледжу ДБТУ". На дні відкритих дверей учні мали змогу дізнатися більш детальну інформацію про коледж, а саме: - Актуальні спеціальності коледжу; - Діяльність та перспективи для наших студентів; - Інформацію про вступ до ВСП “Вовчанський фаховий коледж ДБТУ” на базі 9го або 11 класів, а також про вступ на базі інших дипломів. Було дуже пізнавально та цікаво!

13 квітня відбувся день відкритих дверей "Вовчанського фахового коледжу ДБТУ". На дні відкритих дверей учні мали змогу дізнатися більш детальну інформацію про коледж, а саме:
-  Актуальні спеціальності коледжу;
- Діяльність та перспективи для наших студентів;
- Інформацію про вступ до ВСП “Вовчанський фаховий коледж ДБТУ” на базі 9го або 11 класів, а також про вступ на базі інших дипломів. Було дуже пізнавально та цікаво!