Онлайн-зустріч учнів 7-8-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції

16 квіт. 2024
16 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 7-8-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичну бесіду "Безпека в Інтернеті: що потрібно знати", під час якої наголосив, що багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

16 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 7-8-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичну бесіду "Безпека в Інтернеті: що потрібно знати", під  час якої  наголосив, що багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.
Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.