Участь у вебінарі "Шкільний урок волонтерства"

7 трав. 2024
7 квітня відбувся вебінарі "Шкільний урок волонтерства", в якому взяли участь класні керівники закладу освіти. Шкільний урок волонтерства — це навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Мета уроку: розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів впливати на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. На вебінарі було обговорено та пояснено методологію проведення уроків волонтерства, надано навчальні матеріалами, розказано умови участі в програмі підвищення кваліфікації та конкурсі для освітян, а також оголошено переможців конкурсу грантів для вчителів. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

країні. На вебінарі було обговорено та пояснено методологію проведення уроків волонтерства, надано навчальні матеріалами, розказано  умови участі в програмі підвищення кваліфікації та конкурсі для освітян, а також  оголошено переможців конкурсу грантів для вчителів.