ПРОЩАВАЙТЕ, ДИТИНСТВО І ШКОЛА

31 трав. 2013
31 травня року в Харківській гімназії №55 урочисто вітали випускників 11-х класів

Зі школою прийшла пора прощання

І щемно стало на душі у нас.

Тут на лінійці вже стоїть востаннє

Наш неповторний, рідний, дружний клас.

Ми летимо в майбутнє незнайоме,

Прощай назавжди вже, шкільна сім’я!

Чекає нас нове і невідоме

І жде нас доля — кожного своя.

І от добігли до кінця шкільні роки навчання. Так хотілося швидше закінчити школу, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися, може те, що більше вже ніколи випускники не стануть на шкільній лінійці, не зайдуть у свій клас? Не зійдуться усі разом, так як завжди було продовж усіх років... Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими, але для школи, для вчителів залишаться завжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і різними.

В урочистому святі взяли участь гості, батьки, друзі випускників та мешканці 522 м/р. Серед почесних гостей був присутній депутат Харківської міської ради Баронін Борис Іванович, який під щирі вітання і аплодисменти вручив медалі учням, що навчалися на високому рівні (8 нагороджені золотими та 3 срібними медалями за особливі досягнення у навчанні).

Атестати про повну загальну середню освіту отримали 54 випускника гімназії.

А далі покличуть невідомі, незвідані дороги життя, кожного своя. Хай щастить вам усім, дорогі випускники!

Бажаємо високого польоту,

Здоров’я, щастя, успіхів в житті.

Чекають вас нескорені висоти

Й випробування різні на путі.

Ідіть сміливо й завжди пам’ятайте:

Події й час не можна повернуть.

То ж не пасуйте, труднощі долайте,

А десь попереду, там мрії ваші ждуть.

Не бійтеся, рушайте в путь сміливо

Й дитинну свіжість душ не розгубіть,

А пам’ятайте, що життя — це диво,

Тому його шануйте й бережіть.

Хай юність проминає швидкоплинно,

Усе міняє і міняє час,

Та чисті думи і душа дитинна

Ніколи хай не залишає вас.