ТАБІРНА ЗМІНА, ПРОЩАВАЙ!

12 черв. 2013
12 червня закінчив роботу дитячий табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко»

14 днів роботи табору промайнули дуже швидко. За час його роботи було проведено багато цікавих різноманітних театральних вистав, екскурсій, спортивних змагань. Учні початкової та середньої школи, які перебували у таборі, мали цікавий та корисний відпочинок.

Ще довго в пам’яті дітей залишаться чудові спогади про цікаво проведений час. Але «Сонечко» не прощається зі своїми вихованцями, табір говорить їм «до побачення», бо наступного року казка обов’язково повернеться, адже все хороше завжди повертається.

Затихла гімназія в очікуванні нових учнів, нових вражень, нових перемог. Нехай нашим гімназистам добре відпочивається влітку, щоб у вересні за шкільні парти сіли змужнілі, життєрадісні діти з великим бажанням і потягом до  пізнання та нових перемог.

Щасливого вам літа!!!