ПЕРШІ УРОКИ 2013/2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

2 вер. 2013
Ми пам'ятаємо, ми пишаємоcя

2 вересня о 8.30 в Харківській гімназії №55 проведено перший урок, присвячений 70-річчю визволення м.Харкова від фашистсько-німецьких загарбників.

Класні керівники 1-11 класів пройшлися сторінками історії, підготували цікаві виступи за темами: «Харків непереможний»,«Історія епохи очима її сучасників», «Вічний вогонь пам’яті», «Харківщина у Великів Вітчизняній війні». Було акцентовано увагу учнів на відкритті меморіальних дошок Героям Радянського Союзу, які раніше мешкали в Київському районі м. Харкова.

З метою увіковічення пам’яті про героїв, які захищали та визволяли наше рідне місто, в кабінеті історії розміщено стенд «Вони захищали Харківщину 1941-1943 рр.», на якому висвітлено інформацію про шістнадцятьох героїв Харківщини.

Учні мали змогу переглянути уривки з відеофільму «Харьков взят…Фашисты выкинуты из города…1943г» тощо.

Після уроків учням старшої школи надано додаткове домашне завдання: дібрати відеоролики про Харків у роки війни для поповнення шкільної медіа теки.

Учні 8-11 класів о 9.00 переглянули Всеукраїнський телевізійний урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Для учнів 1-7 класів урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, класні керівники та вчителі-предметники підготували та провели у формі літературно-краєзнавчої подорожі, віртуальної екскурсії, тематичної вікторини, літературно-музичної композиції, з використанням тематичної виставки в шкільній бібліотеці. Під час уроку було використано державну символіку, портрети Т. Г. Шевченка, репродукції картин Великого Кобзаря, світлини пам’ятних місць, пов’язаних з ім’ям

поета.