«Читаючи,зростай»

23 трав. 2016
20 травня учні 5-Б класу в рамках Книжкового фестивалю Kharkiv BookFest відвідали філію районної бібліотеки Київського району та взяли участь у Літературному ескалаторі «Читаючи,зростай».

20 травня учні 5-Б класу в рамках Книжкового фестивалю Kharkiv BookFest  відвідали філію районної бібліотеки Київського району та взяли участь у Літературному ескалаторі «Читаючи,зростай».

Мета такого заходу – залучити дітей до читання. Діти із задоволенням взяли участь у бесіді «Чи потрібно школяру у вік сучасних технологій читати?», у літературному змаганні «Мої друзі – книги». Також відчули себе у роді декламатора в конкурсі «А я можу прочитати напам’ять!» . За участь п’ятикласники отримали солодкі призи від компанії «Фактор» та книжки.