Про підсумки ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

10 квіт. 2017
Відповідно до Умов проведення ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет та на підставі рішення журі Кубку переможцями ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет визнано: - у командному заліку: команду Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. - в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Шептуру Дмитра – учня 7 класу Харківської гімназії № 55, Голуба Ярослава – учня 7 класу Харківської гімназії № 55, - в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: Кубарєва Іллю – учня 8 класу Харківської гімназії № 55, Трикоза Едуарда – учня 10 класу Харківської гімназії № 55. Вітаємо переможців!

У березні 2017 року Департаментом освіти спільно з Харківським учбовим

центром інформаційних технологій «Кит» проведено ХІ Кубок з пошуку в

мережі Інтернет серед учнів 8-11-х класів. Кубок проходив у два тури:

• заочний тур (онлайн тестування 1075 учасників – з 01.03.2017 по

14.03.2017);

• очний тур (виконання практичних завдань у мережі Інтернет 200

учасників-фіналістів заочного туру – 18.03.2017).

Відповідно до Умов проведення ХІ міського Кубку з пошуку в мережі

Інтернет та на підставі рішення журі Кубку визнано переможцями ХІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет:

• у командному заліку команду Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.
  • в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів:

Шептуру Дмитра – учня 7 класу Харківської гімназії № 55

Голуба Ярослава – учня 7 класу Харківської гімназії № 55

• в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів:

Кубарєва Іллю – учня 8 класу Харківської  гімназії № 55

Трикоза Едуарда – учня 10 класу Харківської гімназії № 55