19 бер. 2018
16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Савельєва Карина, учениця 3-А класу, посіла ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В урочистостях узяла участь Ю.О. Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації.

16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.