Вітаємо переможців ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів!

4 квіт. 2018
За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, переможцями в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Глущенко Анна, учениця Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Найкращий результат серед дівчат»; - Івченко Артур, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Вітаємо переможців!

За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів серед переможців:
у командному заліку:
в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів:
ІІІ місце -  Панчішний Максим, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області,
в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів:

Вітаємо переможців та вчителів, які їх підготували, бажаємо нових досягнень та перемог!