Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

16 квіт. 2018
13 квітня 2018 року учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» на базі фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна. За результатами конкурсу переможцями заочного туру стали Мічурін Ігор та Сажен Владислав, учні 9-Б класу. Мічурін Ігор посів І місце в очному турі, він стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 27 квітня 2018 року в місті Києві. Бажаємо подальших успіхів!