Вітаємо призерів міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів

19 квіт. 2018
19 квітня 2018 року пройшла урочиста церемонія нагородження переможців ХІІ Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, у особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: - Глущенко Анна, у номінації «Найкращій результат серед дівчат»; - Івченко Артур, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Переможці отримали Дипломи Департаменту освіти Харківської міської ради та цінні подарунки.

у командному заліку:

в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів:

ІІІ місце - Панчішний Максимі.

у особистому заліку серед учнів 5-7-х класів:

- Глущенко Анна, у номінації «Найкращій результат серед дівчат»;

- Івченко Артур,  у номінації «За найкращі знання мережевих технологій».