Національна дитяча гаряча лінія

Проведені заходи у 2023/2024 н.р.

Година спілкування до Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. Українці вшановують тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. Щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року)у закладах освіти проходять тематичні години спілкування, які націлені на патріотичний дух дітей. Соціальним педагогом ліцею було проведено просвітницький захід серед учнів 6го класу.

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Це вже 21 День безпечного Інтернету.Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.Рекомендуємо учасникам освітнього процесу ознайомитися із добіркою корисних освітніх матеріалів:
5-8 класам. Дізнатися як зробити свій гаджет безпечним для використання та що робити, якщо хтось зв’язується з тобою, а ти цього не хочеш. Відповіді на ці та інші питання з онлайн-безпеки можна знайти у симуляторі "Онлайн безпека для дітей".
9-11 класам. Як створити безпечний пароль і захистити свою приватність у мережі, розібратися, хто такий булер чи кібербулер, чому не варто реагувати на тролінг та як розпізнати онлайн-шахрая допоможе симулятор "Онлайн безпека для підлітків".
 Посилання на урок https://classroom.google.com/c/NTAwMzQ3MDc1Nzky/a/NjYyNDQ5NDI4NDE4/details