ВІДВІДУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ВИСТАВИ

28 груд. 2018
27 грудня 2018 року у приміщенні Харківського палацу дитячої та юнацької творчості відбулася новорічна вистава "Снегобур - хранитель снежых секретов"для учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, яку відвідали 60 учнів 3-5 класів гімназії. Захід пройшов під патронатом голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни та Народного депутата України Грановського Олександра Михайловича. Після вистави діти отримали солодкі подарунки.

Після вистави діти отримали солодкі подарунки.