КОНФЕРЕНЦІЯ ГІМНАЗІЇ

22 трав. 2020
11.06.2020 о 15.00 в режимі онлайн відбудеться конференція гімназії. До порядку денного включені наступні питання: 1. Звіт директора гімназії про діяльність у 2019/2020 навчальному році. 2. Звіт батьківського комітету гімназії про діяльність у 2019/2020 навчальному році. Делегатами конференції будуть представники батьківської громадськості, педагогічного колективу та учнів гімназії. Платформа, де буде проводитися конференція – Zoom. Ідентифікатор конференції та пароль буде наданий учасникам конференції додатково. ПІБ, посада організатора зустрічі, до якого можна звернутися у разі виникнення проблем з підключенням чи участі у звітуванні – Алієва Аліна Відадіївна, заступник директора з навчальної роботи.

11.06.2020 о 15.00 в режимі онлайн  відбудеться конференція гімназії. До порядку денного включені наступні питання: 1. Звіт директора гімназії про діяльність у 2019/2020 навчальному році. 2. Звіт батьківського комітету гімназії про діяльність у 2019/2020 навчальному році.  Делегатами  конференції будуть представники батьківської громадськості, педагогічного колективу та учнів гімназії.

Платформа, де буде проводитися конференція – Zoom.Ідентифікатор конференції та пароль буде наданий учасникам конференції додатково.ПІБ, посада організатора зустрічі, до якого можна звернутися у разі виникнення проблем з підключенням чи участі у звітуванні – Алієва Аліна Відадіївна, заступник директора з навчальної роботи.