Призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

17 лют. 2021
Закінчився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Семеро учнів гімназії стали призерами конкурсу: І місце посіли: у секції «Кримськотатарська гуманітаристика» - Дудко Леонід, учень 11-А класу, у секції «Загальна біологія» - Голуб Ярослав, учень 11-А класу, у секції "Історія України" - Дзюба Олександр, учень 11-Б класу, ІІ місце посіли учні 11-А класу Поліщук Владислав та Терещенко Нікіта у секції «Археологія» та Попова Олеся, учениця 9-В класу, в секції «Історичне краєзнавство», ІІІ місце – за Бабаніною Ариною, ученицею 9-Б класу, у секції «Математика». Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників та бажаємо подальших успіхів!

Закінчився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Семеро учнів гімназії стали призерами конкурсу: І місце посіли: у секції «Кримськотатарська гуманітаристика» - Дудко Леонід, учень 11-А класу,  у секції «Загальна біологія» - Голуб Ярослав, учень 11-А класу, у секції "Історія України" - Дзюба Олександр, учень 11-Б класу, ІІ місце посіли учні 11-А класу Поліщук Владислав та Терещенко Нікіта у секції «Археологія» та Попова Олеся, учениця 9-В класу, у секції «Історичне краєзнавство», ІІІ місце – за Бабаніною Ариною, ученицею 9-Б класу, у секції «Математика». Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників та бажаємо подальших успіхів!