26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квіт. 2021
У закладі пройшли тематичні виховні години для учнів 1-11 класів, присвячені Чорнобильській катастрофі: учні 1-4 класів узяли участь у виставці малюнків «Чорнобиль – минуле, теперішнє і майбутнє», учні 5-11 класів переглянули документальні фільми про Чорнобильську катастрофу, прослухали доповіді про трагедію, приготували презентації (онлайн). У шкільній бібліотеці була оформлена виставка до 35-річниці Чорнобильської АЄС.

Чорнобильська катастрофа — найбільша екологічна катастрофа сучасності, яка трапилася о 00 год. 23 хв. 26 квітня 1986 року, коли вибухнув реактор 4- го енергоблоку Чорнобильської АЕС. Великий викид радіоактивного пилу (в тому числі йоду 131, цезію 137, стронцію 90) піднявся на висоту 1500 м і був перенесений вітром до Скандинавії, Центральної та Південно-Східної Європи, Північної Італії.

У закладі пройшли тематичні виховні години для учнів 1-11 класів, присвячені Чорнобильській катастрофі: учні 1-4 класів узяли участь у виставці малюнків «Чорнобиль – минуле, теперішнє і майбутнє», учні 5-11 класів переглянули  документальні фільми про Чорнобильську катастрофу, прослухали доповіді про трагедію 1986 року на Чорнобильській АЄС, приготували презентації. У шкільній бібліотеці була оформлена виставка до 35-річниці Чорнобильської АЄС.