Міський турнір з інформатики серед учнів 5-7 класів

24 квіт. 2021
Вітаємо команду учнів гімназії у складі Яндоли Евеліни, учениці 7-Б класу, Гокова Дмитра, учня 7-В класу, Бульби Тимура, учня 7-В класу, Шумяцької Марії, учениці 7-В класу, Шаруна Артема, учня 5-Б класу, яка посіла 3 місце у Міському турнірі з інформатики серед учнів 5-7 класів. Також є окремі нагороди: Шарун Артем посів ІІІ місце в конкурсі знавців, Бульба Тимур посів ІІ місце в конкурсі шифрувальників. Команду підготувала Троненко Наталія Геннадіївна, вчитель інформатики.

посіла 3 місце у Міському турнірі з інформатики серед учнів 5-7 класів.
Команду підготувала Троненко Наталія Геннадіївна, вчитель інформатики.