Декада Олімпійського спорту та відкритого Олімпійського уроку «Зробимо себе та світ краще завдяки спорту, його цінностей та ідеалів»

27 квіт. 2021
Упродовж 26 та 27 квітня в закладі освіти були проведені заходи, присвячені декаді Олімпійського спорту. Вчителями фізичної культури, Лукаш Л.В. та Кудрявцевою Н.В. був проведений Олімпійський урок та конкурс малюнків для учнів початкової школи. Вчителі підготували презентації та провели онлайн-уроки для учнів середньої та старшої школи.

Упродовж 26 та 27 квітня в закладі освіти були проведені заходи, присвячені декаді Олімпійського спорту. Вчителями фізичної культури, Лукаш Л.В. та Кудрявцевою Н.В. був проведений  Олімпійський урок та конкурс малюнків для учнів початкової школи. Вчителі підготували презентації та провели онлайн-уроки для учнів середньої та старшої школи.