Профілактичні заняття з учнями в рамках програми "Шкільний офіцер поліції"

17 вер. 2021
17 вересня були проведені бесіди з учнями 1-х класів шкільним офіцером поліції Черкашиним Данилом Михайловичем щодо правил поведінки у школі та дотримання правил безпеки дорожнього руху, правильного поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.

Куратори Київського району - Черкашин Данило Михайлович, інспектор відділу зв'язку з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції та Ченський Дмитро Геннадійович, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області.

Черкашин Д.М. провів бесіди з учнями щодо правил дорожнього руху, прав і обов'язків пішоходів, безпечної дороги до школи.

Подібні зустрічі дуже корисні і допомагають знизити рівень аварій на дорозі за участю дітей шкільного віку!

Діти! Будьте уважними на дорозі та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!