Ніч Науки 2021

20 вер. 2021
18 вересня 2021 року учні нашого закладу взяли участь у заході «Ніч Науки у Харкові».

У цей день учні 11 класів відвідали заклади вищої освіти, серед яких Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Національний аерокосмічний університет ім. М.С. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національна фармацевтична академія.

З року в рік проєкт "Ніч науки" набуває популярності серед молоді, розширюється його масштаб, долучаються нові заклади вищої освіти, урізноманітнюється програма.

Учні початкової школи побували в Харківському національному університеті ім. Г.С. Сковороди, де завдяки цікавим розповідям викладачів, інтерактивним іграм, вікторинам та музеям дізнались багато нового і цікавого.