Участь в онлайн-презентації педагогів гімназії

18 лист. 2021
На запрошення Громадської організації «Глобал Офіс» педагоги гімназії разом з представниками шкіл України долучились до онлайн-презентації практичного посібника за результатами наймасштабнішої Всеукраїнської програми обміну 2021 року, для школярів у форматі онлайн-табору —«GOxChange у школі». Під час онлайн-зустрічі учасники мали можливість отримати повний посібник з покроковими інструкціями для створення онлайн обміну у своїй школі; дізнатися про нові методики для використання в освітньому процесі вже зараз; пройти воркшоп від Любові Залюбовської на тему "TerraINcognita: мотивація, або як нам вдалося заохотити підлітків навчатися влітку".

На запрошення Громадської  організації  «Глобал  Офіс» педагоги гімназії разом з  представниками шкіл України долучились до онлайн-презентації практичного посібника за результатами наймасштабнішої Всеукраїнської програми обміну 2021 року, для школярів у форматі онлайн-табору —«GOxChange у школі». Під час онлайн-зустрічі учасники мали можливість отримати  повний  посібник  з покроковими  інструкціями  для  створення  онлайн обміну у своїй школі; дізнатися про нові методики для використання в освітньому процесі вже зараз; пройти воркшоп від Любові Залюбовської на тему "TerraINcognita: мотивація, або як нам вдалося заохотити підлітків навчатися влітку". Матеріали посібника укладені й можуть бути корисними для адміністрацій  закладів  освіти,  які  хочуть  покращувати  професійні  та  особистісні якості  свого  педагогічного  колективу,  посилювати  взаємодію  з  іншими  закладами освіти України; учителів, які  прагнуть  урізноманітнити  освітній  процес  у  школі сучасними методиками.