Вітаємо призера міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту»!

2 груд. 2021
За підсумками міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти призером стала Печенізька-Ткачова Марія Дмитрівна, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце в номінації «Стежками Григорія Сковороди» (відеороботи). Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні!

За підсумками міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти призером стала Печенізька-Ткачова Марія Дмитрівна, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце в номінації «Стежками Григорія Сковороди» (відеороботи). Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні!