Харківська гімназія №55 стала переможцем Конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу "Шкільний інформаційний світ-2012" у номінації "Школа - центр моніторингових досліджень"

19 груд. 2012

Харківська гімназія №55 стала переможцем Конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу "Шкільний інформаційний світ-2012" у номінації  "Школа - центр моніторингових досліджень".

18.12.2012 відбулося нагородження переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2012», яке супроводжувалось он-лайн трансляцією. Усі бажаючі мали змогу спостерігати за церемонією нагородження та заслухати оголошення резолюції Інтернет-конференції.