МИ ПАМ’ЯТАЄМО СВОЮ ІСТОРІЮ

17 груд. 2012
Учні гідно представили гімназію №55 на історико-краєзнавчій конференції «Військове минуле рідного краю»

Вже 13 рік поспіль на базі ХНУ ім.В.Н.Каразіна за підтримки Російського національно-культурного товариства Харківської області та Харківської міської організації ветеранів війни та праці України проводиться молодіжна історико-краєзнавча конференція «Військове минуле рідного краю». 15 грудня 2012р. учні нашої гімназії представили свої роботи в секції «Рідний край в роки Великої вітчизняної війни».

Дипломи за кращі доповіді отримали Дорохова Анна, учениця 10–Б класу (науковий керівник Бондаренко С.І.), Леонов Максим, учень 10-Б класу (науковий керівник Фомін О.В.). Бондар Дмитро, учень 6-А класу, нагороджений медаллю (науковий керівник Бондаренко С.І.).

Було відмічено актуальність, цікавість доповідей та якість підготовки. Всі роботи отримали схвальні відгуки журі. Молодці! Так тримати!