Спортивно-розважальний захід для учнів Київського району "Харків - місто Супер-героїв"

3 черв. 2023
Сьогодні на базі гімназії під патронатом Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича, за підтримки голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни, Офісу-Реформ Харків, благодійної організації "Благодійний фонд "Ми-браття, ми-українці", Всеукраїнського дитячого баскетбольного клубу "Push Team" та фабрики морозива "Хладік", відбувся спортивно-розважальний захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей "Харків - місто Супер-героїв". Учні закладів освіти Київського району взяли участь у веселих спортивних естафетах, опанували нові вправи з елементами баскетболу. Наприкінці заходу відбулася сюрприз-дискотека з паперовим шоу та подарунками - квитками на мультфільм "Мавка" до кінотеатру "Планета кіно". Усі юні спортсмени отримали морозиво від ООО "Хладопром". Свято пройшло весело і з користю для організму!

03.06.2023 року на базі Харківської гімназії № 55 під патронатом Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича, за підтримки голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни, Офісу-Реформ Харків, благодійної організації "Благодійний фонд "Ми-браття, ми-українці", Всеукраїнського дитячого баскетбольного клубу "Push Team", відбувся спортивно-розважальний захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей "Харків - місто Супер-героїв".

Наприкінці заходу відбулася сюрприз-дискотека з паперовим шоу та подарунками - квитками на мультфільм до кінотеатру "Планета кіно".

Усі юні спортсмени отримали морозиво від ООО "Хладопром".