Учасники міської акції «Поділися своїми мріями» отримали листи-відповіді від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова

5 черв. 2023
До Дня Захисту дітей за ініціативи Харківського міського голови для школярів Харкова було проведено акцію «Поділися своїми мріями». Кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним. Учні закладу освіти відгукнулися на ініціативу і взяли участь в акції. Листи надійшли не тільки з Харкова, а й з різних країн. Мрії наших дітей сповнені любов’ю до рідного міста. Найголовніша ж мрія кожної дитини – це ПЕРЕМОГА та МИР! Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов був зворушений від теплих листів. Усі учасники міської акції Варавін Гліб (1-А), Песчанський Єгор (6-В), Почуєва Поліна (7-А), Мозгова Марія (7-Б), Зеленкова Софія (8-Б), Чубур Луїза (8-В), Христюк Анастасія (8-В), Головко Олександр (8-В) отримали відповіді на свої листи від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова. "Абсолютно кожен писав про перемогу і мир. Незважаючи на вік, незважаючи на те, що всі діти різні, мета і мрія - одна на всіх. Я щасливий, що наші діти саме такі, і впевненний, що ми, дорослі, всі ці мрії виконаємо. Дякую вам, діти, за те, як ви мислите, дякую вчителям за те, що виховали це в вас, дякую батькам за те, що мають таких гідних дітей," - зазначив міський голова.

• Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Незважаючи на те, що більше року Україна виборює своє право на існування та незалежність, міська влада продовжує робити усе можливе, аби життя маленьких харків’ян було щасливим і безхмарним – всебічно підтримує обдарованих, заохочує здібних, розвиває особистість.

За ініціативи харківського міського голови була оголошена акція «Поділися своїми мріями» для школярів Харкова, де кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним. Усі листи наповнені любов’ю до рідного міста, вірою про повернення рідних з війни й надією на Перемогу!

Перемога і мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх нас. А якщо так багато людей разом мріють про одне й теж саме – це мрія неодмінно здійсниться.
    Вірю, що вже незабаром ти знову матимеш можливість зустрітися зі своїми друзями у шкільних кабінетах та насолоджуватися іграми на спортивних майданчиках біля дому. Тебе гостинно чекатимуть харківські мальовничі парки та крутезні атракціони, зоопарк та дельфінарій.

Вітаю із завершенням навчального року! Зустрінемось під мирним небом України !