Онлайн-зустріч учнів 9-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

10 жовт. 2023
10 жовтня відбулася онлайн-зустріч учнів 9-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Працівник патрульної поліції Дар'я Володимирівна провела з учнями бесіди щодо вибухонебезпечних предметів, мінної безпеки, розповіла про види мін та приховані міни (на скільки метрів треба відійти від небезпечного предмета, телефони 101, 102 екстрених служб, небезпечні лісосмуги та водоймища тощо), а також нагадала учням правила поведінки при повітряній тривозі (укриття, правила "двох стін" тощо). Заняття проходили в доброзичливій атмосфері та у форматі спілкування.

Заняття проходили в доброзичливій атмосфері та у форматі спілкування.