Семінар-практикум для практичних психологів закладів освіти Київського району міста Харкова

10 жовт. 2023
10 жовтня 2023 року практичний психолог ХЛ № 55 Ропацька Інесса Семенівна провела семінар- практикум «Психологічний супровід деструктивної поведінки дітей та підлітків. Профілактика самопошкоджуючої поведінки (self-harm)» для практичних психологів закладів середньої освіти Київського району міста Харкова. На заході були розглянуті особливості проявів деструктивної поведінки дітей та підлітків; вплив сім’ї на формування деструктивної поведінки дитини; ключові аспекти та принципи профілактики деструктивної поведінки підлітків; дії психолога під час надання дитині та підліткові підтримки; рекомендації щодо особливостей проведення бесід з підлітками. На семінарі психологи розширили професійний арсенал практичного підходу до проблеми деструктивності та девіантності підлітків. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері!

10 жовтня 2023 року практичний психолог ХЛ № 55 Ропацька Інесса Семенівна провела семінар- практикум «Психологічний супровід деструктивної поведінки дітей та підлітків. Профілактика самопошкоджуючої поведінки (self-harm)»  для практичних психологів закладів середньої освіти Київського району міста Харкова. На заході були розглянуті  особливості проявів деструктивної поведінки дітей та підлітків; вплив сім’ї на формування деструктивної поведінки дитини; ключові аспекти та принципи профілактики деструктивної поведінки підлітків; дії психолога під час надання дитині та підліткові підтримки; рекомендації щодо особливостей проведення бесід з підлітками. На семінарі психологи розширили професійний арсенал практичного підходу до проблеми деструктивності та девіантності підлітків. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері!