Учні ліцею стали переможцями ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

30 лист. 2023
Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! Ними стали Резніченко Михайло, учень 7-В класу, Сліпченко Гліб, учень 8-В класу, Печененко Катерина, учениця 9-Б класу, та Воскобойнікова Віра, учениця10-А класу, всі вони посіли 3 місця. Бажаємо нашим призерам та вчителям хімії Полозенцевій Віті Миколаївні та Коваленко Олександрі Василівні подальших успіхів та бадьорого настрою!