Учні ліцею стали призерами ІІ ( районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

22 груд. 2023
Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики: Артеменка Євгена, учня 7-Г класу, який посів І місце, Мозгову Марію, ученицю 8-Б класу, - ІІІ місце та Соболя Володимира, учня 11-Б класу, І місце! Висловлюємо подяку вчителю фізики Зайцевій Світлані Миколаївні, яка підготувала переможців! Соболь Володимир готується до участі в ІІІ (обласному) етапі олімпіади, бажаємо йому подальших успіхів!

Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:  Артеменка Євгена, учня 7-Г класу, який посів І місце, Мозгову Марію, ученицю 8-Б класу, - ІІІ місце та Соболя Володимира, учня 11-Б класу, І місце! Висловлюємо подяку вчителю фізики Зайцевій Світлані Миколаївні, яка підготувала переможців! Соболь Володимир готується до участі в ІІІ (обласному) етапі олімпіади, бажаємо йому подальших успіхів!