Учні ліцею стали переможцями ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

22 груд. 2023
Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Ними стали Артеменко Євген, учень 7-Г класу, та Бабіч Олександр, учень 11-А класу, які посіли І місце, Бабич Орина, учениця 7-А класу, - ІІ місце. Дякуємо нашим призерам та вчителям математики Ходацькій Олені Вікторівні, Почуєвій Олені Анатоліївні та Григор’євій Вікторії Євгенівні та бажаємо їм нових звершень та успіхів!

Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Ними стали Артеменко Євген, учень 7-Г класу, та Бабіч Олександр, учень 11-А класу, які посіли І місце, Бабич Орина, учениця 7-А класу, - ІІ місце. Дякуємо нашим призерам та вчителям математики Ходацькій Олені Вікторівні, Почуєвій Олені Анатоліївні та Григор’євій Вікторії Євгенівні та бажаємо їм  нових звершень та успіхів!