Віртуальна екскурсія на острів Хортиця

3 січ. 2024
Історичне минуле нашого народу, а саме доба козацтва, була, є і буде одним із яскравих прикладів мужності та незламності українського народу. 03.01.2024 року учні 5-А класу ліцею відвідали віртуальну екскурсію до Запорозької Січі на о.Хортиця. Цікаві розповіді допомогли дітям відчути дух козацтва, ознайомитися з побутом і традиціями вільних січовиків, дізнатися багато цікавого про видатних військових ватажків Війська Запорізького. Діти мали змогу не тільки ознайомитися із будовою січі, укладом життя, повсякденними заняттями козаків, а й побачити виступ козаків із демонстрацією військової вправності й досвіду: бій на шаблях, з топірцями, довбнею, списами тощо. Захід розширив знання учнів про добу козацтва, сприяв вихованню патріотизму, гордості за героїчне минуле нашої Батьківщини.