Відвідування спектаклю «Чарівні пригоди Святого Миколая»

2 січ. 2024
Розпочинаємо зимові канікули весело! Учні 6-Б класу відвідали мультимедійну виставу «Чарівні пригоди Святого Миколая». На очах дітей відбулися справжні новорічні дива: кожен з них став учасником неймовірних подій за допомогою керованих інтерактивних гаджетів – чарівних паличок, що вперше були презентовані на престижних європейських шоу. Разом з героями вистави діти вбирали ялинку, викликали сніг та знайшли Солоху. Разом з казковими героями вони подолали усі труднощі та повернули листи Святому Миколаю.