КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

12 трав. 2016
З нагоди відзначення 71-ї річниці Перемоги у гімназії відбувся святковий концерт- літературно-музична композиція, яку підготували учні 9-10-х класів гімназії - лідери учнівського самоврядування. На святі був присутній почесний гість- Чудинов І.Ф., ветеран війни.

Із світлим сумом та безмежною радістю зустрічаємо 71-шу річницю великого свята – Дня  Перемоги. День, коли кожен із нас – і той, хто пережив труднощі лихоліття, і той, хто народився і виріс у мирні роки, складає шану живим і полеглим героям. Людям, які понад усе цінували свободу і незалежність рідної Вітчизни.  Живуть ще спогади і житимуть до безконечності, тому, що є ще люди, у яких болить душа  від слова "війна" .

Під час концерту учні гімназії продемонстрували високий рівень патріотизму, пошану до героїв війни та акторську майстерність. Дякуємо всім учасникам за зворушливе та ціваве дійство.