Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Вітаємо команду учнів, яка стала переможцем VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і посіла ІІ місце

28 бер. 2012
Вітаємо команду учнів 11-х класів, яка стала переможцем VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і посіла ІІ місце

Вітаємо учнів 11-х класів Гладких Богдана, Ковальковського Євгенія, Коханова Сергія, Петрова Владислава, Трубай Андрія, Костюченка Дмитра, команда яких представляла Київський район та стала переможцем VІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, посівши ІІ місце.
За результатами особистого заліку Коханов Сергій отримає диплом ІІ ступеня, а Петров Владислав - диплом ІІІ ступеня. Молодці!