"Чарівний замок"

26 груд. 2016
24 грудня 2016 року у Харківському національному академічному театрі опери й балету під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса пройшла вистава «Чарівний замок» для учнів 1-4 класів Київського району м. Харкова.

24 грудня 2016 року у Харківському національному академічному театрі опери й балету під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса пройшла вистава «Волшебный замок» для учнів 1-4 класів Київського району м. Харкова. На виставу були запрошені 1300 учнів початкових класів. Перед початком вистави до дітей із словами привітання і поздоровлення з Новим роком та Різдвом звернувся заступник голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович. Після вистави всі діти отримали в подарунок від Харківського міського голови «Святковий зошит для малювання».