Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

СВЯТА ТРИВАЮТЬ!

29 груд. 2016
28 грудня 2016 року у приміщенні Харківського національного академічного театру опери й балету пройшла вистава «Чарівний замок» для 500 учнів з числа пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Київського району, серед яких були 30 учнів гімназії.

Перед початком вистави до дітей зі словами привітання і поздоровлення з Новим роком та Різдвом звернувся Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес. Після вистави всі діти отримали від Харківського міського голови солодкі подарунки та «Святковий зошит для малювання» .