ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вер. 2017
Сьогодні з нагоди початку нового навчального року та Дня знань у гімназії пройшла урочиста лінійка за участю учнів 1-11 класів, батьків та педагогів. На святі був присутній почесний гість - Половинко Сергій Анатолійович, депутат Харківської міської ради. Учням було зачитано привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Успіхів, високих досягнень, миру, добра, здоров'я усім у новому навчальному році!