Відкриття пришкільного табору відпочинку «Сонечко»

28 трав. 2012
Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров’я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод. Це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу.

Відкриття пришкільного табору відпочинку «Сонечко»

Саме з цією метою 28 травня 2012 року розпочав свою роботу пришкільний табір із денним перебуванням при Харківській гімназії  №55 з символічною назвою “Сонечко”, який працює вже не перший рік. Діти із задоволенням відвідують його, тому що кожного дня вони можуть брати участь у розважальних програмах, спортивних естафетах, мають змогу показати свої музичні та артистичні здібності.

В цей день у таборі святкували відкриття табірної зміни. Діти співали, танцювали, читали вірші. Вихователі провели різноманітні ігри, конкурси. День пройшов весело та яскраво. Відпочинок у пришкільному таборі обіцяє бути змістовим та цікавим.

Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!