УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ДІЇ

16 вер. 2013
Відбулось засідання учнівського комітету - вищого органу учнівського самоврядування гімназії

Кажуть, для того, щоб бути гарним керівником, треба спочатку побути підлеглим. Наші учні з власного досвіду знають, що значить керувати, приймати рішення та бути відповідальним.

16 вересня відбулося організаційне засідання учнівського комітету, в роботі якого прийняли участь Добриніна Олена Леонідівна, заступник директора з виховної роботи, Клочкова Алла Олександрівна, педагог-організатор, куратор учнівського самоврядування, Кувакіна Надія, учениця 11-Б класу, Президент «Ради лідерів» Харківської гімназії №55 та представники активів класів від 7-11 класів.

Олена Леонідівна наголосила на тому, що учнівське самоврядування для дітей – це самовизначення, саморозвиток, напрацювання авторитету, налагодження комунікативних навичок; для школи учнівське самоврядування – це соціально-активні, свідомі учні, організатори шкільного життя, це авторитет закладу, налагодження нових партнерських стосунків і, що найважливіше, – активізація виховної роботи, профілактика негативних звичок, правопорушень та всебічний розвиток особистості дитини.

На засіданні були розглянуті питання співпраці у напрямку реалізації загальношкільного проекту «Молодь діє».

Кувакіна Надія, Президент «Ради лідерів», висловила свої думки щодо визначення основних напрямків роботи, внесла пропозиції як цікаво і ефективно спланувати роботу Ради, які заходи найближчим часом доцільно проводити.

Перспективи розвитку учнівського самоврядування Харківської гімназії № 55: надалі розширювати рамки своєї діяльності, виступати ініціатором і наставником нових, цікавих, корисних, креативних, неординарних починань.

Наступне засідання заплановано провести 20 вересня о 15.15 каб № 44.

Запрошуємо всіх активістів до співпраці!